چگونه در طرح سرمایه گذاری نوند مشارکت کنیم؟

آرگو بواسطه تجربه و تخصص در بازار ارزهای دیجیتال و با استفاده از الگوریتم های معاملاتی دقیق و قدرتمند این امکان را در اختیار دارد تا سود مناسبی را بصورت ماهانه از خرید و فروش ارزهای دیجیتال به دست آورد. طرح سرمایه‌گذاری نوند با تکیه بر دانش و تجربه تیم آرگو به عنوان یک طرح مشارکتی ایمن و پرسود است. این طرح بر روی معامله ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم و تتر متمرکز است. آرگو به علاقمندان سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال که زمان یا دانش کافی برای ورود به این بازار را ندارند، طرح‌های سرمایه‌گذاری مختلفی از جمله نوند را پیشنهاد می‌کند. طرح سرمایه‌گذاری نوند در شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ بیش از ۶۰ درصد بازدهی سود داشته است. سرمایه‌گذاران برای مشارکت در این طرح می‌توانند با حداقل ۱۰۰تتر و حداکثر ۱۰هزار تتر به این طرح ورود پیدا کنند. سود پرداختی حاصل از مشارکت در این طرح بصورت ماهانه به کیف پول سرمایه‌گذاران و بصورت تتر واریز خواهد شد.

مراحل عضویت در طرح سرمایه گذاری نوند
علاقمندان به مشارکت در طرح سرمایه گذاری نوند می‌توانند پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری مراحل زیر را به ترتیب انجام دهند تا پس از بررسی و تایید درخواست توسط کارشناسان آرگو به عنوان یکی از اعضای مشارکت‌کننده در این طرح شناخته شوند.

مرحله اول: واریز ریالی وجه
کاربر پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، ابتدا باید در پنل کاربری سمت راست، روی “واریز وجه” کلیک ‌کند. پس از افزودن کارت بانکی، مبلغ مورد نظر را ثبت نموده و روی دکمه “تایید” کلیک کند. توجه داشته باشید که کارت بانکی باید به نام شخص کاربر باشد. همچنین حداقل مبلغ ریالی مورد نیاز برای مشارکت در طرح سرمایه گذاری نوند معادل ۱۰۰ تتر به قیمت روز ارز دیجیتال تتر است.

مرحله دوم: خرید ارز دیجیتال تتر
کاربر پس از واریز وجه ریالی باید از پنل کاربری سمت راست، به بخش “خرید و فروش ارز دیجیتال” ورود پیدا کرده و در قسمت چپ صفحه بر روی دکمه “خرید” ارز دیجیتال تتر که به رنگ سبز نمایش داده شده است کلیک کند.

سپس با توجه به موجودی حساب، میزان تتر مورد نیاز برای سرمایه گذاری در طرح نوند را ثبت کرده و بر روی دکمه “خرید” کلیک کند.

مرحله سوم: انتخاب طرح سرمایه گذاری
کاربر پس از خرید تتر باید از طریق پنل کاربری سمت راست به بخش طرح های سرمایه گذاری ورود پیدا کند. اطلاعات هر طرح شامل موجودی، سود انباشته و بازدهی یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه در این بخش به کاربر نمایش داده می‌شود. کاربر برای مشارکت در طرح سرمایه گذاری نوند که شامل ۲۰ درصد سود تضمینی سالانه است، کافیست بر روی دکمه “واریز” کلیک کند.

مرحله چهارم: واریز تتر و ثبت درخواست
کاربر در این مرحله که مرحله نهایی به شمار می‌آید، میزان تتر موردنظر برای مشارکت در طرح سرمایه گذاری نوند را ثبت کرده و برای ثبت درخواست بر روی دکمه “تایید” کلیک می‌کند. کارشناسان آرگو پس از بررسی درخواست، ظرف مدت هفت روز عضویت شما را در طرح تایید می‌کنند تا شما نیز یکی از اعضای مشارکت‌کننده در این طرح باشید.

همچنین کاربر پس از تایید عضویت می‌تواند از طریق بخش “طرح های سرمایه گذاری” اطلاعات مشارکت در طرح شامل موجودی و سود انباشته خود را مشاهده کنند. آرگو سود حاصل از مشارکت در طرح سرمایه ‌گذاری نوند را بصورت هفتگی محاسبه کرده و به سرمایه‌گذاران اعلام می‌نماید. سود مشارکت بصورت ماهانه و به واحد تتر به کیف پول کاربران در آرگو واریز خواهد شد.

درباره نویسنده: محمدرضا شریفی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *