آشنایی با طرح سرمایه گذاری سمند

 از زمان شیوع کرونا تا به حال، خرید بیت کوین نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. همزمان با کاهش ارزش بورس جهانی، بسیاری از افراد تصمیم به خرید بیت کوین گرفتند زیرا به نظر می‌رسد تنها بازار مالی که اخیرا افزایش ارزش داشته است، همین ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین است. اما اهمیت ارزهای دیجیتال در چیست؟ ارز دیجیتال نوعی روش پرداخت است که می‌تواند به‌صورت آنلاین برای کالاها و خدمات مورد مبادله استفاده شود. از ارزهای دیجیتالی برای ایمن‌سازی و تأیید معاملات و همچنین کنترل ایجاد واحدهای جدید رمزنگاری شده استفاده می‌کنند.

اولین و مهمترین نکته‌ای که در خصوص ارزهای دیجیتال باید به آن اشاره کرد این است که این ارزها مجازی هستند که رمزنگاری شده‌اند و تنها به دو روش می‌توان آنها را در اختیار داشت: ارزهای دیجیتال را می‌توان از طریق خرید و فروش در صرافی‌های آنلاین و همچنین از طریق استخراج بوسیله دستگاه‌های پیشرفته به دست آورد. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده شبکه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر فناوری بلاکچین هستند و یک دفترچه توزیع شده توسط شبکه‌های رایانه‌ای متفاوت که وابسته به هیچ دولت یا سیستم مالی دیگری نیستند.

اهمیت ارزهای دیجیتال
مستقل و غیرمتمرکز بودن، دسترسی آزاد به منبع و همتا به همتا بودن از مهمترین مزایا در مورد بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه هستند که می‌توان به آنها اشاره کرد. ویژگی نخست، مهمترین ویژگی ارزهای دیجیتال است. افراد برای استفاده از این ارزها، به هیچ ارگان دولتی یا سازمان خاصی وابسته نیستند. در نتیجه می‌توانند بدون آنکه مراحل اداری و معمولا زمان‌بر و البته پرهزینه را طی کنند، از این ارزها برای انجام مراودات مالی استفاده کنند. همانطور که گفته شد، بلاکچینی که برای ارزهای دیجیتال به کار برده می‌شود، به صورت متن باز برنامه‌ریزی شده است. یعنی تمام افرادی که درون شبکه حضور دارند، می‌توانند نگاهی به کد‌های آن داشته باشند. بنابراین در صورتی که کد مخرب در بلاکچین وجود داشته باشد، به راحتی قابل شناسایی است. از طرف دیگر، افراد می‌توانند از بلاکچین بیت کوین برای توسعه ارزهای دیگر استفاده کنند. بسیاری از ارزهای دیجیتال فعلی، بر بستر بلاکچین فعلی بیت کوین، با کمی تغییر کار می‌کنند. برای استفاده از این ارزها، نیازی به حضور واسطه نیست. شما میتوانید تنها از طریق یک آدرس، ارز مورد نظرتان را بگیرید یا انتقال دهید. کارمزدی که برای انجام این تراکنش باید پرداخت کنید، وابسته به هیچ مرکزی نیست. در واقع شما در حال پرداخت دستمزد ماینرهایی هستید که در حال تایید تراکنش ها در بلاکچین هستند.

چگونه در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم؟
برای اینکه بتوانید در بازار ارزهای دیجیتال عملکرد خوبی داشته باشید، ابتدا لازم است با این بازار و مفاهیم آن آشنا شوید. سپس روش‌های تحلیل را بخوبی درک کنید و با استفاده از بسترهای معاملاتی آنلاین مانند آرگو برای خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام کنید. پس از ورود به بازار لازم است که ارز درستی را انتخاب کنید، باید معیارهایی را در نظر بگیرید. در ابتدا برای اینکه یک ارز مناسب را تشخیص دهید باید هر یک از واحدهای آن کاملا یکسان و قابل تعویض باشند. حجم معاملات و ارزش بازار آن ارز را بدانید. توجه داشته باشید که باید عرضه محدودی از آن ارز دیجیتال وجود داشته باشد، در غیر این صورت ارزش سرمایه‌گذاری نخواهد داشت.

معرفی طرح سرمایه‌گذاری سمند
آرگو بواسطه تجربه و تخصص در بازار ارزهای دیجیتال و با استفاده از الگوریتم های معاملاتی دقیق و قدرتمند این امکان را در اختیار دارد تا بهترین نقطه ورود و خروج را برای معامله یافته و سود تضمینی مناسبی را بصورت ماهانه از خرید و فروش ارزهای دیجیتال به دست آورد. طرح سرمایه‌گذاری سمند با تکیه بر دانش و تجربه تیم آرگو به عنوان یک طرح مشارکتی ایمن، بدون ریسک و سودآور بر روی ارز دیجیتال بیت کوین است.
آرگو به علاقمندان سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال که زمان یا دانش کافی برای ورود به این بازار را ندارند، طرح‌های سرمایه‌گذاری مختلفی از جمله سمند را پیشنهاد می‌کند. طرح سرمایه‌گذاری سمند در شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ بیش از ۱۳ درصد بازدهی سود داشته است. سرمایه‌گذاران برای مشارکت در این طرح می‌توانند با حداقل ۱۰۰تتر و حداکثر ۱۰هزار تتر به این طرح ورود پیدا کنند. سود پرداختی حاصل از مشارکت در این طرح بصورت ماهانه و بصورت تتر به کیف پول سرمایه‌گذاران واریز خواهد شد.

سرمایه‌گذاری در طرح‌های مشارکتی ریسک سرمایه‌گذاری را نسبت به مدل فردی کاهش داده و سود مناسب و مطمئنی را در اختیار شخص قرار می‌دهد. مزیت دیگر مشارکت در این طرح‌ نبود ریسک در کنار عدم نیاز آشنایی با روش‌های تحلیل و صرف زمان است. افرادی که علاقه به مشارکت در این طرح دارند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از بخش محصولات آرگو به صفحه طرح‌های سرمایه‌گذاری مراجعه و نسبت به عضویت در طرح سرمایه‌گذاری سمند اقدام کنند. سود تضمینی طرح سمند سالانه ۲۰درصد تعیین شده است که در حال حاضر از سود سپرده‌های بانکی نیز بیشتر است.

درباره نویسنده: محمدرضا شریفی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *