آشنایی با طرح سرمایه گذاری نوند

ارز دیجیتال تبدیل به یکی از بازارهای جذاب برای سرمایه‌گذاری در جهان شده است. این بازار در ایران نیز طرفداران خاص خود را پیدا کرده است، به طوری که برخی افراد به خرید و فروش ارزهای دیجیتال پرداخته و برخی دیگر به استخراج آن با استفاده از ماینرها می‌پردازند. هرچند اغلب افراد بازار ارزهای دیجیتال را ناشناخته می‌دانند و از ورود به آن خودداری می‌کنند. این روزها سرمایه‌گذاران به دلیل آشفتگی در بازارهای اقتصادی به ویژه بازار بورس برای ورود به بازار جذاب ارزهای دیجیتال ترغیب شده‌اند.

ارز دیجیتال نوعی روش پرداخت است که می‌تواند به‌صورت آنلاین برای کالاها و خدمات مورد مبادله استفاده شود. از ارزهای دیجیتالی برای ایمن‌سازی و تأیید معاملات و همچنین کنترل ایجاد واحدهای جدید رمزنگاری شده استفاده می‌کنند. برخی از طرفداران ارزهای دیجیتال این واقعیت را دوست دارند که این ارزهای مستقل، بانک های مرکزی را از مدیریت عرضه پول دور می‌کند، زیرا با گذشت زمان این بانک‌ها تمایل دارند از طریق تورم ارزش پول را کاهش دهند. برخی دیگر نیز از سیستم بلاکچین حمایت می‌کنند، زیرا این یک سیستم پردازش و ضبط غیرمتمرکز است و می‌تواند از سیستم‌های پرداخت سنتی ایمن‌تر باشد. برخی افراد نیز ارزهای رمزپایه را دوست دارند زیرا ارزش خود را افزایش می‌دهند و در بلندمدت ارزش خود را از دست نخواهند داد.

چگونه باید در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم؟
برای اینکه بتوانید در بازار ارزهای دیجیتال عملکرد خوبی داشته باشید، ابتدا لازم است با این بازار و مفاهیم آن آشنا شوید. سپس روش‌های تحلیل را بخوبی درک کنید و با استفاده از بسترهای معاملاتی آنلاین مانند آرگو برای خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام کنید. پس از ورود به بازار لازم است که ارز درستی را انتخاب کنید، باید معیارهایی را در نظر بگیرید. در ابتدا برای اینکه یک ارز مناسب را تشخیص دهید باید هر یک از واحدهای آن کاملا یکسان و قابل تعویض باشند. حجم معاملات و ارزش بازار آن ارز را بدانید. توجه داشته باشید که باید عرضه محدودی از آن ارز دیجیتال وجود داشته باشد، در غیر این صورت ارزش سرمایه‌گذاری نخواهد داشت.

مزایای ارزهای دیجیتال
ارزهای دیجیتال تبادل پول را ساده کرده و از این رو برای معاملات بزرگ و تبادل مبالغ بالا نیز گزینه مناسبی هستند. مزیت مهم دیگر این است که مالیاتی برای درآمدهای حاصل از ارز دیجیتال در نظر گرفته نشده است و همین موضوع مزیت ویژه‌ای بخصوص برای معاملات بزرگ است. مزیت دیگر اینکه ارزهای دیجیتالی امنیت بسیار بالایی دارند و با توجه به اینکه با روش‌های پیشرفته رمزگذاری شده‌اند دیگر امکان هیچگونه سوءاستفاده‌ای وجود ندارد.

ریسک سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال
برای شروع یک سرمایه‌گذاری مناسب در هر بازاری از جمله بازار ارز دیجیتال، اولین گام انتخاب بازه‌ زمانی سرمایه‌گذاری است. شما باید مشخص کنید سرمایه‌ای که برای سرمایه‌گذاری تهیه کرده‌اید را حداقل تا چه زمانی می‌توانید کنار بگذارید. پس از تعیین بازه‌ سرمایه‌گذاری، نوبت به انتخاب سبد سرمایه‌گذاری است. هر سرمایه‌گذاری که اقدام به خرید ارز دیجیتال موردنظر خود می‌کند باید با تحلیل و بررسی دقیق روند بازار منتظر بماند تا زمان مناسب برای فروش فرا برسد. اما توجه داشته باشید که معامله در بازار ارزهای دیجیتال همیشه با سود همراه نیست. ریسکهای مختلفی با توحه به بازارهای جهانی، نوسانات طلا، بحران‌های سیاسی و وضع قوانین مالی ممکن است بر روند سرمایه‌گذاری در این بازار اثرات منفی یا مثبت داشته باشند. بنابراین اگر آشنایی کافی با این بازار و روشهای تحلیل ندارید و یا اینکه علاقمند به سرمایه گذاری در این بازار دارید اما فرصت کافی برای صرف زمان ندارید بهتر است از طرح‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه برای یک سرمایه‌گذاری امن و سودآور استفاده کنید.

طرح سرمایه‌گذاری نوند آرگو
آرگو بواسطه تجربه و تخصص در بازار ارزهای دیجیتال و با استفاده از الگوریتم های معاملاتی دقیق و قدرتمند این امکان را در اختیار دارد تا سود مناسبی را بصورت ماهانه از خرید و فروش ارزهای دیجیتال به دست آورد. طرح سرمایه‌گذاری نوند با تکیه بر دانش و تجربه تیم آرگو به عنوان یک طرح مشارکتی ایمن و پرسود است.

آرگو به علاقمندان سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال که زمان یا دانش کافی برای ورود به این بازار را ندارند، طرح‌های سرمایه‌گذاری مختلفی از جمله نوند را پیشنهاد می‌کند. طرح سرمایه‌گذاری نوند در شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ بیش از ۶۰ درصد بازدهی سود داشته است. سرمایه‌گذاران برای مشارکت در این طرح می‌توانند با حداقل ۱۰۰تتر و حداکثر ۱۰هزار تتر به این طرح ورود پیدا کنند. سود پرداختی حاصل از مشارکت در این طرح بصورت ماهانه به کیف پول سرمایه‌گذاران و بصورت تتر واریز خواهد شد.

سرمایه‌گذاری در طرح‌های مشارکتی ریسک سرمایه‌گذاری را نسبت به مدل فردی کاهش می‌دهد و سود مناسب و مطمئنی را در اختیار شخص قرار می‌دهد. مزیت دیگر مشارکت در این طرح‌ها عدم نیاز به بررسی اخبار، آشنایی با روش‌های تحلیل و صرف زمان است. افرادی که علاقمند به مشارکت در این طرح و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از بخش محصولات آرگو به صفحه طرح های سرمایه‌گذاری مراجعه و نسبت به عضویت اقدام کنند.  

درباره نویسنده: محمدرضا شریفی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *