چگونه آنلاین طلا بخریم؟

طلا همیشه گزینه مناسبی است، چراکه هم با سرمایه‌های اندک تعداد بیشتری از افراد و اقشار همخوانی دارد، هم نقدشوندگی آن آسان‌تر است و هم با رشد تورم رشد قیمت دارد. معمولا افرادی که به دنبال سرمایه‌گذاری روی طلا هستند، قصد دارند تا سراغ سرمایه گذاری بروند که در آن ریسک وجود نداشته باشد.
زمانی که بانک‌ها میزان سود را پایین بیاورند و یا ورشکسته شوند، آن دسته از افرادی که به دنبال سود گرفتن از سپرده در بانک بودند به خرید طلا روی می‌آروند. بورس هم که میزان فراز و نشیب بسیار بالایی دارد، احتمال از دست دادن سرمایه و کاهش ارزش سرمایه در آن بسیار زیاد است. بنابراین در این مواقع روی آوردن به سرمایه‌گذاری روی طلا می‌تواند بهترین گزینه باشد.

خرید آنلاین طلا
هرچند کسی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی بتوان از طریق اینترنت به راحتی آب خوردن طلا و جواهرات را خرید و فروش کرد. تا پیش از این، همه ما فکر می‌کردیم حتما باید به یک طلا فروشی در فلان بازار برویم تا بتوانیم طلای مورد نظر خود را خریداری کنیم. اما حالا همه چیز تغییر پیدا کرده است و با پیشرفت تکنولوژی می‌توانیم هرچیزی را که بخواهیم از طریق اینترنت خریداری کنیم یا بفروشیم.
اگر بخواهیم به صورت سنتی و قدیمی طلا بخریم مجبوریم از خانه بیرون برویم و بعد از طی مسافت زیادی تازه به طلافروشی برسیم. با رسیدن به طلا فروشی، تازه کار ما شروع می‌شود و باید کلی به ویترین مغازه خیره شویم تا جنس مد نظر خودمان را حتی به نیت سرمایه‌گذاری پیدا کنیم.
خبر خوب این است که برای سرمایه‌گذاری دیگر لزومی ندارد که به صورت سنتی طلا بخرید. به لطف اینترنت شما اکنون می‌توانید از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه همان اجناس را در وب سایت فروشنده ببینید، هم مقایسه کنید و در نهایت با هزینه کمتری نسبت به طلافروشی، طلای خود را بخرید. تازه هیچوقت خسته هم نمی‌شوید. زیرا سایت ۲۴ ساعته در دسترس است و هر موقع که حوصله داشتید، می‌توانید با مراجعه به سایت طلای خود را در هر زمان سفارش دهید.

معاملات آنلاین
منظور از معاملات آنلاین، دسترسی سریع و مطمئن سرمایه‌گذاران به سامانه معاملات در بازار‌های گوناگون از جمله بازار طلا و ارزهای دیجیتال است. در نتیجه ارتباط آنلاین همیشه و حتی از طریق تلفن‌های همراه نیز میسر است. امروزه پلتفرم‌های مختلفی با بکارگیری فناوری، خدمات آنلاین متنوعی را در زمینه خرید و فروش کالا و خدمات ارائه می‌دهند. سرمایه‌گذار با استفاده از بسترهای آنلاین می‌تواند بدون مراجعه به بازار کالا و خدمات خود را سفارش داده و یا اقدام به خرید و فروش آنی دارایی‌هایی از جمله  سهام، طلا و ارزهای دیجیتال نماید.

آرگو؛ بستر خرید و فروش آنلاین طلای آبشده
آرگو نخستین بستر آنلاین خرید و فروش طلای آبشده است. این بستر علاوه بر معاملات آنلاین طلای آبشده، خدمات معاملاتی در زمینه ارزهای دیجیتال را نیز ارائه می‌دهد. بستر معاملات آنلاین آرگو مبتنی بر آخرین استانداردهای امنیتی است تا کاربران با آسودگی خاطر و بدون نگرانی در این فضا به خرید و فروش طلای آب شده و ارزهای دیجیتال بپردازند.
مهمترین مزیت طلای آبشده برای سرمایه‌گذاران عدم محاسبه کارمزد، اجرت ساخت و مالیات است. بنابراین سرمایه‌گذاران در زمان فروش به نسبت طلا به اشکال دیگر مانند گردنبند، النگو و انگشتر  سود بیشتری کسب خواهند کرد.

خرید طلای آبشده با حداقل موجودی
سرمایه‌گذاران می‌توانند در بستر معاملات آنلاین آرگو به صورت ۲۴ ساعته خرید و فروش خود را انجام دهند. سامانه آرگو توانسته است این امکان را برای کاربران خود به وجود آورد که بتوانند با حداقل ۱۲۰ هزار تومان طلا را به سبد دارایی خود اضافه نمایند. همچنین کاربرانی که موجودی طلای بیش از ۳۰ گرم داشته باشند، این امکان را در اختیار خواهند داشت که طلای خود را بصورت شمش دریافت کنند. مهمترین مزیت آرگو امکان خرید و فروش طلای آبشده از تمام نقاط ایران بدون محدودیت جغرافیایی است.

درباره نویسنده: محمدرضا شریفی

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *